WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego przypominamy o przygotowaniu niezbędnej wyprawki dla dziecka.

Wyprawka maluszka:

1. Worek ze zmiennymi ubraniami dostosowany do pory roku (spodnie lub getry, koszulka, bluzeczka z długim rękawem, majteczki oraz skarpetki). Bardzo prosimy żeby odzież była podpisana.

2. Pościel o wymiarach:
kołdra: 135cm na 100cm
poduszka: 40cm na 60cm
prześcieradło na gumce: 140cm na 70cm
Kołdra oraz poduszka pasująca do pościeli. Można również przynieść cały komplet pościeli z łóżeczka dziecięcego, z którego już dziecko nie korzysta. Pościel należy dostarczyć w podpisanej torbie.

3. Piżama dostosowana do pory roku (podpisana)

4. Kapcie – podpisane (ze sztywnym zapiętkiem oraz podeszwą)

Bardzo przydadzą nam się także suche oraz mokre chusteczki a także papierowe ręczniki do rąk ( składane)

Wyprawka starszych przedszkolaków:

1. Worek ze zmiennymi ubraniami dostosowany do pory roku – worek zostawiamy w szatni.

2. Kapcie – podpisane (ze sztywnym zapiętkiem oraz podeszwą)

Bardzo przydadzą nam się także suche oraz mokre chusteczki a także papierowe ręczniki do rąk (składane)