AKTUALIZACJA DANYCH DZIECI- PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z INFORMACJĄ

Drodzy Rodzice!

Informuję, iż od dnia 1 września tego roku we wszystkich przedszkolach gminy Lewin Brzeski zostaną wprowadzone elektroniczne czytniki rejestrujące pobyt dzieci w placówce. Rodzice otrzymają od przedszkola jedną kartę, którą będą zobowiązani odbijać przyjścia i wyjścia dziecka z przedszkola. Jednocześnie rodzice na piśmie deklarują godziny pobytu dziecka w przedszkolu, co wiąże się z liczbą posiłków, na które dziecko zostanie zapisane. Przypominam, że dzieci uczęszczające do przedszkola w godz. 8.00-13.00 mogą korzystać tyko z dwóch posiłków: śniadanie i obiad.. Dzieci korzystające z dodatkowych godz., wykraczających poza poza podstawę programową z trzech posiłków: śniadanie, obiad i podwieczorek. Liczba posiłków przypisana danemu dziecku oparta jest tylko i wyłącznie na deklaracji pisemnej rodzica złożonej na początku roku szkolnego lub przed kolejnym miesiącem.

Czym jest Progman iPrzedszkole?

System Progman iPrzedszkole to kompleksowe rozwiązanie wspomagające organizację pracy placówek przedszkolnych w zakresie rejestrowania obecności i rozliczania czasu pobytu dziecka w przedszkolu, naliczania opłat. Panel przedszkola zapewnia przejrzystą ewidencję danych o dzieciach, rodzicach i grupach przedszkolnych oraz autoryzację takich procesów, jak:

1. rejestracja czasu pobytu dziecka w przedszkolu dzięki integracji z kartami zbliżeniowymi oraz czytnikami
  2. prowadzenie historii pobytu dziecka w przedszkolu: zmiany przydziału do grup, zmiany deklaracji godzinowej
  3. rozliczanie różnego rodzaju opłat przedszkolnych z uwzględnieniem nadpłat i zaległości.

Panel Rodzica/Opiekuna – umożliwia sprawną komunikację pomiędzy rodzicem a przedszkolem, poprzez m.in.:

*dostęp o wydarzeniach w przedszkolu

*prosty sposób zgłaszania nieobecności

*bieżącą kontrolę należności i rozliczeń

iPrzedszkole Mobile

W ramach systemu iPrzedszkole rodzic otrzymuje także bezpłatny dostęp do aplikacji iPrzedszkole Mobile, która zapewnia dostęp do danych wszędzie i o każdej porze, bez konieczności korzystania z komputera. Wystarczy posiadać smartphone lub tablet z systemem Android oraz zainstalowaną aplikacją, aby mieć dostęp do wszystkich aktualności, informacji, przypomnień i wydarzeń z życia przedszkola. Zachęcam do bezpłatnego pobrania aplikacji iPrzedszkole Mobile ze sklepu Google Play.

Dla każdego dziecka jest przypisana jedna indywidualna karta zbliżeniowa, którą rodzic otrzymuje od placówki – 1 szt. Rodzic może zamówić dodatkową kartę na własny koszt ( cena zgodna z cennikiem producenta) ok.14,00 zł + koszty przesyłki.

Proszę o pobranie załącznika z aktualizacją danych i przyniesienie do przedszkola do 2 września.