O nas

PERSONEL NASZEGO PRZEDSZKOLA Dyrektor: mgr Anna Sawicka GR.I „Zajączki” nauczyciele: mgr Magdalena Arkan mgr Anna Sawicka woźna: Bożena Jeżewska GR.II „ Niedźwiadki” nauczyciele: mgr Izabela Multan mgr Anna Bernacka woźna: Bogusława Supińska GR.III „ Jeżyki” nauczyciele: mgr Beata Hryniewicz mgr Magdalena Widz woźna : Ewa Bacajewska pomoc nauczyciela: mgr Magdalena Poźniak   katecheta: mgr Teresa Kandefer nauczyciel logopeda: mgr Ludmiła Barszcz       kucharki: Jolanta Wróblewska, Bożena Misiura   intendentki: Jolanta Kulik, Małgorzata Czuj woźny/palacz c.o : Henryk Kamiński

Grupa I

Zajączki

My Zajączki jesteśmy młodszą grupą dzieci. Mamy od 2,5 do 4 lat. Przedszkolne dni upływają nam na świetnych zabawach w sali i na świeżym powietrzu. Bardzo lubimy śpiewać, tańczyć i odkrywać świat, a po obiadku chętnie odpoczywamy na leżaczkach.

Chociaż jesteśmy indywidualistami, często zabieramy sobie zabawki i nie potrafimy się porozumieć, to jesteśmy jak jedna rodzina. Gdy jesteśmy smutni ,nasze mamy Zajęczyce ( czytaj Panie ), potrafią nas pocieszyć i rozweselić.

Grupa II

Niedźwiadki

Jesteśmy już nieci starsi od maluchów, mamy po 5 i 6 lat. Nie płaczemy już za mamą! Jak na niedźwiadków przystało mamy więcej siły i chęci do zabawy jak i do pracy. Uczymy się wielu nowych rzeczy, doskonalimy swoje umiejętności oraz rozwijamy talenty i uzdolnienia.

Jesteśmy sprawni i silni, chodzimy na długie spacery i wycieczki.
Dbamy o nasze otoczenie i środowisko naturalne; opiekujemy się też naszymi młodszymi kolegami i koleżankami.

Grupa III

Jeżyki

Chociaż jesteśmy jeżykami, to wcale się nie jeżymy. Jesteśmy uroczymi dzieciakami w wieku od 2,5 do 6 lat. Tak rośniemy w naszej językowej gromadce w filii przedszkola przy ul. J. Barona 2. W codziennej zabawie i nauce wzajemnie się wspieramy.

Uwielbiamy psocić i bawić się na placu zabaw. Gdy młodsze jeżyki udają się na poobiednią drzemkę, starsze doskonalą swoje umiejętności i zdolności plastyczne, aktorskie i czytelnicze pod czujnym okiem Pani Jeżykowej.