Grupa I

Zajączki

Co u nas słychać?

Wydarzenia u Zajączków

Dzień Strażaka

Przedszkolaki nie zapomniały o Dniu Strażaka. Z tej okazji złożyli życzenia, a strażacy odwzajemnili się pokazem sprzętu strażackiego i zademonstrowali jak prawidłowo udzielić pierwszą pomoc.

Dzień Wody

22 marca obchodziliśmy Dzień Wody. W tym dniu eksperymentowaliśmy i dowiedzieliśmy się jak bardzo ważną rolę odgrywa woda w otaczającym nas życiu.

Dzień Wiosny

21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Wyszliśmy na ulice Łosiowa aby przywitać Wiosnę.

Spotkanie z panem Policjantem

Dnia 9 listopada odwiedził nas w przedszkolu p. Policjant. Dał nam cenne wskazówki na temat zachowania zasad bezpieczeństwa w domu i poza nim. Dzieci miały okazje do zapoznania się z radiowozem i innymi akcesoriami policjantów. Serdeczne podziękowania składamy dla Pana Majora Szczepaniaka za [...]

Turniej piłki nożnej

22 października byliśmy na Turnieju Piłki Nożnej. Odbył się on w hali sportowej przy PSP w Łosiowie. Rywalizacja była zacięta, kibice dopisali. Był słodki poczęstunek do którego przyczynili się nasi kochani rodzice i sponsorzy. Nie było przegranych, każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.

Ognisko w Różynie

23 września wybraliśmy się na ognisko w Różynie. Były wspólne zabawy, konkursy, pieczenie kiełbasek na ognisku i mile spędzony czas w gościnnej Różynie.

Wycieczka do biblioteki

13 maja byliśmy w bibliotece. Pani bibliotekarka wprowadziła nas w bajkowy świat książki.

Dzień Ziemi

22 kwietnia przemaszerowaliśmy  ulicami Łosiowa, by uczcić Światowy Dzień Ziemi. Byliśmy  w kwiaciarni, gdzie dostaliśmy sadzonki kwiatów, którymi upiększyliśmy nasz przedszkolny ogródek. Za co serdecznie dziękujemy pani Joannie Niewęgłowskiej.

Dzieciństwo bez próchnicy

W miesiącu kwietniu i maju zajmiemy się szczegółowo profilaktyką zdrowotną. W szczególności rozmawialiśmy sobie o tym jak należy dbać o zęby. W tym celu każde dziecko otrzymało książeczkę z ważnymi informacjami, które pogłębiły naszą wiedzę. Podsumowując wiedzę dzieci, dotyczącą zapobieganiu [...]