Grupa III

Co u nas słychać?

Wydarzenia u Jeżyków

Warsztaty robienia mydełek.

Pod fachowym okiem Pani Joasi, zrobienie własnego mydełka okazało się bardzo prostym zadaniem. Każde dziecko wybierało foremkę, ozdoby, barwnik, olejek zapachowy i wstążeczkę wg własnego upodobania. Powstały bardzo ekologiczne, pachnące mydełka, które w formie prezentu dzieci zabrały do domu.

Mikołaj 2017

Podekscytowane dzieci już od samego rana czekały na miłego Gościa. Przyklejały noski do szyb, nasłuchiwały reniferowych dzwoneczków, śpiewały piosenki o Mikołaju. Ponieważ nie było śniegu, Mikołaj postanowił przybyć swoim sprawdzonym już środkiem lokomocji, czyli motocyklem. Dzieci bardzo [...]

Zajęcia Jeżyków 2017

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy. Malujemy, kucharzymy, smakujemy, doświadczamy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć i zabaw.